Kindakirjane tekstiil!


 

Ostuabi

Kuidas toimub tellimine?
Pitsu netipood pakub klientidele võimalust soetada kindakirjalisi tekstiilitooteid ja käsitööd kodust lahkumata.
Toodete tellimiseks vajutage “Lisan ostukorvi” nupule ning ostukorvi sisu kuvatakse automaatselt lehe paremas ääres. Enne tellimuse suunamist vormistamisele, palun kontrollige üle, kas soovitud kaupade valik ja kogused on õiged
Tellimuse lõplikuks vormistamiseks on vajalik täita kõik tärniga märgitud väljad.
Peale tellimuse esitamist saadame teile  arve e-posti teel tellimusel märgitud e-posti aadressile. Arve tasumine kinnitab tellimuse ja postitame tellitud kauba  raha laekumisele järgneval tööpäeval.  Arve kehtib 5 päeva. Kui selle aja jooksul ei ole raha laekunud, kaotab arve kehtivuse.

Kuidas kauba eest tasuda?
Kauba eest palume tasuda Pitsu OÜ arveldusarvele  EE472200221031626928 Swedbanki.
Maksekorraldusele palun kindlasti märkida arve number.
Pitsu netipoe hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu. Hinnad võivad erineda Hiiumaa Pitsu käsitööpoe hindadest

Kauba kättesaamine: 
Kaup toimetatakse Teieni hiljemalt 3-5 päeva jooksul peale kauba eest tasumist  Teie poolt valitud Omniva pakiautomaati.
Paki saatmine Eesti Vabariigi piires maksab 3 EUR.
Tellimisel korraga vähemalt 40 EUR-i eest, toimetame Teile kauba kohale tasuta.
Kui Te eelistate mõnda teist paki saamise viisi, palun andke sellest teada info@pitsu.ee

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet
Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda saatke palun  kiri aadressile info@pitsu.ee. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta, või tühistada.

Kauba tagastamine
Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa va. transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile info@pitsu.ee

Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult, andke sellest palun koheselt teada aadressil info@pitsu.ee või tel. 50 42394.
Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille Te tasusite ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused.

Privaatsus
Meie netipoest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Küsimused ja ettepanekud
Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, palun kirjutage meile info@pitsu.ee. Pitsu netipoe kauba saadab Teile Pitsu OÜ Hiiumaalt. Meiega saate ühendust tel.5042394